LEHTPABERRÄTIHOIDJA LAUALE

Puidust lehtpaberrätihoidja on väga mugav kasutada. Ühe käega saab kergesti hoidjast kätte lehtpaberrätiku, järgnevaid pabereid määrimata. Sobib suurepäraselt kasutamiseks õues, kuna hoidja on piisavalt raske, ei lenda paberid tuulega laiali. 

Lehtpaberrätihoidja on väga kasulik abimees näiteks köögis, vannitoas, WC-s, majapidamisruumis või hoopis grillides.

Sobib ideaalselt kingituseks.

Kõik lehtpaberrätihoidjad valmistatakse peamiselt käsitööna. Tänu oma väikestele mõõtmetele saab nende hoidjate valmistamiseks kasutada puidutööstuses tekkivaid jääke, mis võimaldab mõistlikumalt kasutada meie metsadest saadavat puitu. 

Lauale asetatav puidust lehtpaberrätihoidja on käepäraseim loodussõbralik vahend kasutamaks paberrätikuid.

Lehtpaberrätihoidjaid valmistatakse kase liimpuidust ja tamme liimpuidust. Kase puit on heleda tooniga ja kauni ühtlaste toimega. Tamme puit on hele – kuni tumepruuni tooniga ning kauni puidumustriga.Valmistatud kase liimpuidust. Kase puit on heleda tooniga ja kauni ühtlase faktuuriga.

Kase puidust lehtpaberrätihoidjate viimistlemiseks kasutatakse puidupeitsi ning vesibaasil lakki,  mis toob esile peitsi kauni tooni, puidu ilusa tekstuuri ja kaitseb puitu väliskeskkonna mõjude eest. Tamme puidust lehtpaberrätihoidjate viimistlemiseks kasutatkse Osmo väärispuiduõli, mis lisab tumedamat tooni ning toob esile tame puidu kauni mustri ja puidusüü ning kaitseb puitu väliskeskkonna mõjude eest.

Lauale asetatavas puidust lehtpaberrätihoidjas saab kasutada erinevaid lehtpaberrätikuid, soovitavalt Z- kujuliselt volditud. Sobiva paberi mõõdud voldituna: pikkus 19 – 22 cm, laius 8 – 10 cm.

Paberrätikute kasutamine on hügieeniline. Kasutatud paberid võib panna biojäätmete hulka või kompostida. 

VAATA KA MEIE SEINALE KINNITATAVAT LEHTPABERRÄTIHOIDJAT!