JOOKSURATAS

Jooksurattad valmistatakse käsitööna naturaalsest kasevineerist, mis on valmistatud Eesti metsadest varutud puidust. Jooksuratta detailide juures on tähelepanu pööratud vastupidavusele, funktsionaalsusele ja loomulikult ohutusele. Esiratast saab pöörata piiratud raadiuses, et ei oleks ratta risti keeramise ohtu ja selle tagajärjel kukkumist. Õhkkummidega rattad pehmendavad ja muudavad kergemaks sõidu nii kõvakattega teedel kui ka pehmel pinnasel. Kõik detailid viimistletakse käsitsi kasutades vesibaasil värve, mis on ilmastikule vastupidavad.

NAUDING

Jooksuratas on ühteaegu nii last arendav kui ka lõbus mänguasi ja loomulikult mugav ning kerge sõiduvahend edasi liikumiseks. 

TASAKAAL

Lapsed, kes on kasutanud jooksuratast omandavad väga hea tasakaalu ja ratta tunnetuse. Praktika näitab, et jooksuratast kasutanud lapsed saavutavad kiiremini oskuse sõita jalgrattaga ilma abiratasteta.

ALATI KAASAS

Võta jooksuratas kõikjale kaasa. Jooksurattaga on lõbus sõita, linnateedel, maal muru peal, metsaradadel ja isegi rannas. Õhkkummidega rattad veerevad mõnusalt igal pinnasel. Ratas on väga kerge, ka laps jõuab seda sülle võtta 

KASVAB KOOS LAPSEGA

Jooksuratas kasvab koos lapsega, sadula kõrgus on reguleeritav, ulatudes maast 37 – 47 cm kõrguseni.

VAATA KA MEIE PUIDUST KIIKMOOTORRATAST!